wtorek, 13 sierpnia 2013

Zakończenie pierwszego rozdania


Witajcie. Po dłuższej nieobecności mam dla Was wyniki rozdania. Dziękuję za tak liczny udział :).
Sprawdzanie poprawności zgłoszeń trochę zajęło ;). W sumie poprawnych zgłoszeń było 106, a losów 141. W losowaniu nie wzięło udziału 23 osoby, ponieważ nie spełniły obowiązkowych warunków. Ilość losów oraz ewentualnie nieprawidłowości pisałam w komentarzach, jednak blogger mi psoci i czasami są one widoczne a czasami nie… Często spotykanym utrudnieniem było nie podawanie bezpośredniego linka do postu na FB, tylko do tablicy. Jeśli ktoś nie wie, to wystarczy kliknąć na czas dodania posta i wtedy mamy bezpośredni link :).

Po krótkim wstępie pora na wyniki. Nagroda wędruje do…


Zgodnie z regułami rozdania, przy ponad 100 poprawnych zgłoszeniach rozlosowana została nagroda niespodzianka. A wędruje ona do…


Dziękuje wszystkim za udział w zabawie, a zwycięzcom gratuluję :). Kiedy będzie kolejna okazja, to zorganizuje następne rozdanie, więc spokojnie będą jeszcze inne szanse :). 

Uprzedzam jednak, że jeśli ktoś wypiszę się z obserwujących i później zapiszę się znowu podczas kolejnego rozdania, to wykluczam taką osobę z losowania. Takie zachowanie jest po prostu nie fair w stosunku do mnie, jak i do czytelników tego bloga.

Zwycięzców proszę o kontakt mailowy na strefaniezalezna@gmail.com do 19 sierpnia z adresów podanych w komentarzach.

Pozdrawiam oraz informuję, że zaległości blogowe nadrobię na dniach, ponieważ ostatnio nie miałam zbyt wiele czasu :).

P.S. Szczególne podziękowania dla mojego chłopaka, który udostępnił mi kapelusz do losowania oraz wylosował szczęśliwców.

20 komentarzy: